Reklamní sdělení
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Veštenie Mágia Odrábanie Láskahttps://www.odrabanie.skDlhoročná skúsenosť . Odpíšem každému. Ak máme cieľ , spoločne ho dosiahneme
Broušeni parkethttps://www.brouseniparket.czBroušeni a renovace parket, dřevěných podlah - poptávka a nabídka firem, online pro celou ČR

Po ukončení mimořádných opatření uspořádáme s přijatými dětmi a jejich rodiči  seznámení s prostředím a prostory školy a se zaměstnanci. O tomto setkání Vás budeme včas informovat.

Přijímací řízení

Zápis dětí do mateřské školy probíhá v termínu daném ředitelkou školy.

Dítě do MŠ přijímá na základě žádosti zákonných zástupců ředitelka školy. Žádost o přijetí dítěte do MŠ si rodiče mohou vyzvednout v mateřské škole, nebo na webových stránkách MŠ.

O přijetí či nepřijetí dítěte do MŠ jsou zákonní zástupci informováni ve správním řízení.

Ředitelka může přijmout pouze dítě, které se podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, má doklad, že je proti nákaze imunní, nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci. Toto neplatí pro děti zapisované k povinnému předškolnímu vzdělávání.